Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-2016-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-2016-24V
OE
1
PËR MOTORIN E NDEZJES
15

OE E SOLENOIDIT

1
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
DELCO REMY1115634

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes15

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
CATERPILLAR1438434
CATERPILLAR9X9995
CATERPILLAR9Y1945
DELCO REMY10461085
DELCO REMY10461153
DELCO REMY10461395
DELCO REMY10461417
DELCO REMY10478815
DELCO REMY10478961
DELCO REMY10479013
DELCO REMY10479172
DELCO REMY1993995
LESTER6633
LESTER6666
LESTER6800