Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

PRIRADENIE MODELOV

REFERENCIE MODELOV

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-602X-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-602X-12V
OE
1
PRE ŠTARTÉR
12
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

1
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
DELCO REMY10457061

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov12

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaKód štartéra
CUMMINS3924410
DELCO REMY10479613
DELCO REMY10479618
DELCO REMY10479625
DELCO REMY10479628
DELCO REMY10479630
DELCO REMY10479636
DELCO REMY10479640
DELCO REMY10479641
DELCO REMY1113271
DELCO REMY1113283
DELCO REMY1113285