Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

MALLIEN VASTAAVUUDET

MALLIVIITTEET

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-602X-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-602X-12V
OE
1
KÄYNNISTIMELLE
12

SOLENOIDIN OE

1
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaViitenumero
DELCO REMY10457061

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit12

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
CUMMINS3924410
DELCO REMY10479613
DELCO REMY10479618
DELCO REMY10479625
DELCO REMY10479628
DELCO REMY10479630
DELCO REMY10479636
DELCO REMY10479640
DELCO REMY10479641
DELCO REMY1113271
DELCO REMY1113283
DELCO REMY1113285