Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.70
O.D.2 [ mm ]
49.50
L.1 [ mm ]
68.20
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
22.30
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
9.20
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0134

SS0134

ZF NO.
84-155-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

16
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331303103
CARGO139068
CARGOF032139068
MAGNETI MARELLI940113050392
MAGNETI MARELLIAME0392
MERCEDES0001529010
MERCEDESA0001529010
ZMZM1674
ELECTROLOGSOL1316
ERA227092
GHIBAUDIE3711
KRAUFSSB9068
LAUBERCQ2030055
POWERMAX1013208
POWERMAX81013208
WOODAUTOSND12577

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes11

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001218025
BOSCH0001218029
BOSCH0001218107
BOSCH0001218109
BOSCH0001218160
BOSCHB001233017
BOSCHB001233112
BOSCHB001233168
BOSCHB001233174
AS-PLS01224S
AS-PLS0419