Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

TEKNISET YKSITYISKOHDAT

TEKNISET TIEDOT

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.70
O.D.2 [ mm ]
49.50
L.1 [ mm ]
68.20
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
22.30
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
9.20
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0134

SS0134

ZF NO.
84-155-12V
Jännite
12V
Sarja
BOSCH
Ota yhteyttä tiimiimme →

SOLENOIDIN OE

16
SOLENOID OE from the AS source catalog
ValmistajaViitenumero
BOSCH0331303103
CARGO139068
CARGOF032139068
MAGNETI MARELLI940113050392
MAGNETI MARELLIAME0392
MERCEDES0001529010
MERCEDESA0001529010
ZMZM1674
ELECTROLOGSOL1316
ERA227092
GHIBAUDIE3711
KRAUFSSB9068
LAUBERCQ2030055
POWERMAX1013208
POWERMAX81013208
WOODAUTOSND12577

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit11

Starter motor codes from the AS source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
BOSCH0001218025
BOSCH0001218029
BOSCH0001218107
BOSCH0001218109
BOSCH0001218160
BOSCHB001233017
BOSCHB001233112
BOSCHB001233168
BOSCHB001233174
AS-PLS01224S
AS-PLS0419