Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ŠPECIFIKÁCIE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.70
O.D.2 [ mm ]
49.50
L.1 [ mm ]
68.20
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
22.30
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
9.20
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0134

SS0134

ZF NO.
84-155-12V
Napätie
12V
Rad
BOSCH
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

16
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
BOSCH0331303103
CARGO139068
CARGOF032139068
MAGNETI MARELLI940113050392
MAGNETI MARELLIAME0392
MERCEDES0001529010
MERCEDESA0001529010
ZMZM1674
ELECTROLOGSOL1316
ERA227092
GHIBAUDIE3711
KRAUFSSB9068
LAUBERCQ2030055
POWERMAX1013208
POWERMAX81013208
WOODAUTOSND12577

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov11

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobcaKód štartéra
BOSCH0001218025
BOSCH0001218029
BOSCH0001218107
BOSCH0001218109
BOSCH0001218160
BOSCHB001233017
BOSCHB001233112
BOSCHB001233168
BOSCHB001233174
AS-PLS01224S
AS-PLS0419