Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
22.50
O.D.1 [ mm ]
52.00
O.D.2 [ mm ]
44.00
L.1 [ mm ]
75.50
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
15.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
14.50
Replacement for
PRESTOLITE

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9197P

SS9197P

ZF NO.
97-009X-12V
Gerilim
12V
Seri
PRESTOLITE
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

8
SOLENOID OE from the AS source catalog
ÜreticiReferans numarası
AS-PLSS9197P
BOSCHF042011169
PRESTOLITE35640940
PRESTOLITEK01250
ZMZM1484
ELECTROLOGSOL9733
ERA227959
WAI054.000.407

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları6

Starter motor codes from the AS source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
PRESTOLITE35258940
PRESTOLITE35258950
PRESTOLITE35259620
PRESTOLITE35259630
PRESTOLITE35259650
PRESTOLITE35259670