Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
57.40
O.D.2 [ mm ]
56.90
L.1 [ mm ]
106.80
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
25.20
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
20.80
Replacement for
NIKKO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9094S

SS9094S

ZF NO.
13-626-24V
Gerilim
24V
Seri
DELCO REMY
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

13
SOLENOID OE from the AS source catalog
ÜreticiReferans numarası
CARGO137544
CARGOF032137544
ISUZU8970443700
NIKKO0-47100-4240
CASCOCSO50609
ELECTROLOGSOL8846
KRAUFSSK7544
KRAUFSSK8544
KRAUFSSK9544
LAUBERCQ2030072
SANDOSSO50609
WILSON60-28-15132
WOODAUTONIK0-47100-4240

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları7

Starter motor codes from the AS source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
NIKKO0230002100
NIKKO0230002101
NIKKO0230002200
NIKKO0230002201
NIKKO0230002541
NIKKO0230002542
AS-PLS9190