Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D502-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D502-12V
OE
26
PËR MOTORIN E NDEZJES
8

OE E SOLENOIDIT

26
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331400008
BOSCH0331400068
BOSCH0331401015
BOSCH331401053
BOSCH331402079
CARGO231975
CARGOF032231975
CASCOCSO10140AS
ELECTROLOGSOL1336
ERA227576
GHIBAUDIE3626
IKA461409
KRAUFSSB1975
LAUBERCQ2030702
MAGNETI MARELLI940113050175
MAGNETI MARELLIAME0175
POWERMAX81010796
REAL20301041BN
SANDOSSO101400
SIOMELE121400
SIOMELE121400A
THERMO KING44964
WAI66-9115-1
WILSON60-15-6506
WOODAUTOSND1467
ZMZM633

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes8

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001354011
BOSCH0001354012
BOSCH0001354016
BOSCH0001354017
BOSCH0001354018
BOSCH0001354031
BOSCH0001354080
BOSCH0001354085