Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-229-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-229-12V
OE
22
PËR MOTORIN E NDEZJES
21

OE E SOLENOIDIT

22
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BMW12417520452
BMW12417552120
BMW7520452
BMW7552120
BMW763819402
BOSCH2339305009
BOSCH2339305061
CARGO330491
CARGO333963
CARGOF032333963
CASCOCSO10182AS
ELECTROLOGSOL1136
ERA227932
IKA462349
KRAUFSSB5061
MAGNETI MARELLI940113050619
MAGNETI MARELLIAME0619
POWERMAX81018612
REAL20301281BN
SANDOSSO101820
WAI66-91254
ZMZM1382

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes21

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS01057SEG
AS-PLS0391
AS-PLS0391SEG
AS-PLS0503
AS-PLS0503SEG
BMW12417520452
BMW12417552120
BMW7520452
BMW7552120
BMW763819402
BOSCH0001108208
BOSCH0001108211
BOSCH0001108460
BOSCH0001108462
BOSCH0001109202
BOSCH0001109288
BOSCH0001138058
LESTER19117
LESTER19211
LESTER30248
LESTER33325