Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
26.00
O.D.1 [ mm ]
52.00
O.D.2 [ mm ]
45.50
L.1 [ mm ]
65.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
15.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
8.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0322P

SS0322P

ZF NO.
84-229-12V
Tensioni
12V
Seria
BOSCH
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

20
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BMW12417520452
BMW12417552120
BMW7520452
BMW7552120
BMW763819402
BOSCH2339305009
BOSCH2339305061
CARGO333963
CARGOF032333963
IKA4.6234.9
MAGNETI MARELLI940113050619
MAGNETI MARELLIAME0619
ZMZM1382
CASCOCSO10182AS
ELECTROLOGSOL1136
ERA227932
KRAUFSSB5061
POWERMAX81018612
REAL20301281BN
SANDOSSO10182.0

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes12

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001108208
BOSCH0001108211
BOSCH0001108460
BOSCH0001108462
BOSCH0001109202
BOSCH0001109288
BOSCH0001138058
AS-PLS01057(SEG)
AS-PLS0391
AS-PLS0391(SEG)
AS-PLS0503
AS-PLS0503(SEG)