Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-208-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-208-12V
OE
5
PËR MOTORIN E NDEZJES
11

OE E SOLENOIDIT

5
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BMW12417804141
BOSCH2339305114
CARGO331985
CARGOF032331985
ELECTROLOGSOL1155

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes11

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0291
AS-PLS0292
AS-PLS0479
AS-PLS0487
BOSCH0001109069
BOSCH0001109070
BOSCH0001115069
BOSCH0001139001
BOSCH0001139015
BOSCH0001148009
BOSCH0001148010