Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

ODPOWIEDNIKI MODELI

NUMERY REFERENCYJNE MODELI

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-208-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-208-12V
OE
5
DO ROZRUSZNIKA
11

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

5
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProducentNumer referencyjny
BMW12417804141
BOSCH2339305114
CARGO331985
CARGOF032331985
ELECTROLOGSOL1155

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników11

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProducentNumer rozrusznika
AS-PLS0291
AS-PLS0292
AS-PLS0479
AS-PLS0487
BOSCH0001109069
BOSCH0001109070
BOSCH0001115069
BOSCH0001139001
BOSCH0001139015
BOSCH0001148009
BOSCH0001148010