Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/
CARGO
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

40-037-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
40-037-24V
Seria
BOSCH
Tensioni
24V
OE
15
PËR MOTORIN E NDEZJES
16

OE E SOLENOIDIT

15
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
3EFFEELE0093
AINDESB-193
BOSCH0331410002
BOSCH0331410003
BOSCH0331410005
BOSCH0331410008
CARGO136692
CARGOF032136692
CATERPILLAR3T0868
GHIBAUDIE7504
KRAUFSSB6692
LAUBERCQ2030337
POWERMAX81011423
WAI054000203016
WOODAUTOSND1482

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes16

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001420001
BOSCH0001420002
BOSCH0001420003
BOSCH0001420004
BOSCH0001420005
BOSCH0001420006
BOSCH0001420008
BOSCH0001420009
BOSCH0001420010
BOSCH0001420011
BOSCH0001420012
BOSCH0001420013
BOSCH0001420015
BOSCH0001420024
BOSCH0001420025
BOSCH0001420029