Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

PRIRADENIE MODELOV

REFERENCIE MODELOV

ZM
/
WAI
/
CARGO
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

40-037-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
40-037-24V
Rad
BOSCH
Napätie
24V
OE
15
PRE ŠTARTÉR
16
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

15
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
3EFFEELE0093
AINDESB-193
BOSCH0331410002
BOSCH0331410003
BOSCH0331410005
BOSCH0331410008
CARGO136692
CARGOF032136692
CATERPILLAR3T0868
GHIBAUDIE7504
KRAUFSSB6692
LAUBERCQ2030337
POWERMAX81011423
WAI054000203016
WOODAUTOSND1482

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov16

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobcaKód štartéra
BOSCH0001420001
BOSCH0001420002
BOSCH0001420003
BOSCH0001420004
BOSCH0001420005
BOSCH0001420006
BOSCH0001420008
BOSCH0001420009
BOSCH0001420010
BOSCH0001420011
BOSCH0001420012
BOSCH0001420013
BOSCH0001420015
BOSCH0001420024
BOSCH0001420025
BOSCH0001420029