Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
23.00
O.D.1 [ mm ]
48.00
O.D.2 [ mm ]
41.50
L.1 [ mm ]
63.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
14.50
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
11.00
Replacement for
DENSO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS6077P

SS6077P

ZF NO.
24-500X-12V
Tensioni
12V
Seria
DENSO
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

13
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AS-PLSS6077P
CARGO237531
CARGOF032237531
DENSO028099-9701
DENSO153400-8403
TOYOTA28226-28050
TOYOTA28226-28051
ZMZM1425
DIXIE6646-16101
ELECTROLOGSOL6029
KRAUFSSN7531
WAI66-8226
WOODAUTOSND13032

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes19

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DENSO2280009900
DENSO2280009901
DENSO2280009902
TOYOTA281000H060
TOYOTA281000H061
TOYOTA281000H110
TOYOTA2810020020
TOYOTA2810020021
TOYOTA2810028041
TOYOTA2810028072
DENSO4280000700
DENSO4280000701
DENSO4280001080
DENSO4280001081
DENSO4280001840
DENSO4280003090
DENSO4280003091
DENSO4280003092
AS-PLS6237S