Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ŠPECIFIKÁCIE

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.70
O.D.2 [ mm ]
53.80
L.1 [ mm ]
82.70
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
36.50
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
25.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0083

SS0083

ZF NO.
84-D301-24V(T)
Napätie
24V
Rad
BOSCH
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

5
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
BOSCH2339402311
BOSCH2339402368
CARGO333392
CARGOF032333392
ELECTROLOGSOL1151

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov12

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobcaKód štartéra
BOSCH0001261007
BOSCH0001261008
BOSCH0001261041
BOSCH0001261046
BOSCH0001261049
BOSCH0001261071
AS-PLS01125(SEG)
AS-PLS01176(SEG)
AS-PLS0261
AS-PLS0594
AS-PLS0594(SEG)
AS-PLS0776S