Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

DANE TECHNICZNE

SPECYFIKACJE

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.70
O.D.2 [ mm ]
53.80
L.1 [ mm ]
82.70
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
36.50
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
25.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0083

SS0083

ZF NO.
84-D301-24V(T)
Napięcie
24V
Seria
BOSCH

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

5
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProducentNumer referencyjny
BOSCH2339402311
BOSCH2339402368
CARGO333392
CARGOF032333392
ELECTROLOGSOL1151

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników12

Starter motor codes from the AS source catalog
ProducentNumer rozrusznika
BOSCH0001261007
BOSCH0001261008
BOSCH0001261041
BOSCH0001261046
BOSCH0001261049
BOSCH0001261071
AS-PLS01125(SEG)
AS-PLS01176(SEG)
AS-PLS0261
AS-PLS0594
AS-PLS0594(SEG)
AS-PLS0776S