Imaginea produsului nu este încă disponibilă.

DETALII TEHNICE

SPECIFICAȚII

SOLENOID VOLTAGE [V]
12
CLAMP: B+
M8
CLAMP: MOTOR
M8
CLAMP: S
M6
NUMBER OF HOLES
3
LENGTH
71,4
ENGAGED
NA
DIAMETER
51,5
LENGHT
51,5
Net weight [kg]
0,505

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM5-861

Starter Relay ZM 5-861

ZF NO.
13-106-12V
Tensiune
12V
Serie
DELCO REMY
Contactați echipa noastră →

OE SOLENOID

3
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ProducătorNumăr de referință
DELCO REMY10467421
DELCO REMY10468962
WAI66-131

PENTRU DEMAROR

Coduri de demaroare9

Starter motor codes from the ZM source catalog
ProducătorCod demaror
DELCO REMY21020892
DELCO REMY21020893
DELCO REMY21021648
DELCO REMY9000751
DELCO REMY9000758
DELCO REMY9000785
LESTER6401
LESTER6432
LESTER6433

PENTRU VEHICUL

Aplicații pentru vehicule7

Vehicle applications from the ZM source catalog
PENTRU VEHICULModelVariantăDin anulPână în anul
ASÜNAGT1.6 L1993—
ASÜNASE1.6 L1993—
PONTIACLeMans1.6 L19881993
PONTIACOptima1.6 L19881993
SATURNSC series1.9 L (116) L419911993
SATURNSL series1.9 L (116) L419911993
SATURNSW series1.9 L (116) L41993—