Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

SOLENOID VOLTAGE [V]
12
CLAMP: B+
M8
CLAMP: MOTOR
M8
CLAMP: S
M6
NUMBER OF HOLES
3
LENGTH
71,4
ENGAGED
NA
DIAMETER
51,5
LENGHT
51,5
Net weight [kg]
0,505

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM5-861

Starter Relay ZM 5-861

ZF NO.
13-106-12V
Napětí
12V
Řada
DELCO REMY
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

3
SOLENOID OE from the ZM source catalog
VýrobceReferenční číslo
DELCO REMY10467421
DELCO REMY10468962
WAI66-131

PRO STARTÉR

Kódy startérů9

Starter motor codes from the ZM source catalog
VýrobceKód startéru
DELCO REMY21020892
DELCO REMY21020893
DELCO REMY21021648
DELCO REMY9000751
DELCO REMY9000758
DELCO REMY9000785
LESTER6401
LESTER6432
LESTER6433

PRO VOZIDLO

Použití ve vozidlech7

Vehicle applications from the ZM source catalog
PRO VOZIDLOModelVariantaOd rokuDo roku
ASÜNAGT1.6 L1993—
ASÜNASE1.6 L1993—
PONTIACLeMans1.6 L19881993
PONTIACOptima1.6 L19881993
SATURNSC series1.9 L (116) L419911993
SATURNSL series1.9 L (116) L419911993
SATURNSW series1.9 L (116) L41993—