Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

ODPOWIEDNIKI MODELI

NUMERY REFERENCYJNE MODELI

ZM
/
AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

48-205-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
48-205-12V
Seria
SKODA
Napięcie
12V
OE
10
DO ROZRUSZNIKA
0

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

10
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProducentNumer referencyjny
AUTOSTARTER POLANDSS9009B
HC-CARGO231681
MAGNETON443937151560
MAGNETON7152560
MAGNETON7152762
MAGNETON7153142
MAGNETON7153182
MAGNETON7153612
MAGNETON7153912
MAGNETON7154142

FOR STARTER

No records published in the source.