Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

DANE TECHNICZNE

SPECYFIKACJE

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
46.00
O.D.2 [ mm ]
41.00
L.1 [ mm ]
54.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
18.00
Coil bolt [ mm ]
M6x1.00
L.Coil bolt [ mm ]
9.50
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1200P

SS1200P

ZF NO.
/
Napięcie
12V
Seria
/

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

6
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProducentNumer referencyjny
DELCO10528310
ZM3261
ZMZM3261
GHIBAUDIE9214
WAI054.000.876.036
WAI054.001.230.590

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników10

Starter motor codes from the AS source catalog
ProducentNumer rozrusznika
DELCO25187951
DELCO8000475
DELCO96289430
DELCO96469962
DELCO96497702
DELCO96943429
DELCO96963483
DELCODRS0210
AS-PLS1082S
AS-PLS1144S