Slika proizvoda još nije dostupna.

TEHNIČKI PODACI

SPECIFIKACIJE

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
46.00
O.D.2 [ mm ]
41.00
L.1 [ mm ]
54.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
18.00
Coil bolt [ mm ]
M6x1.00
L.Coil bolt [ mm ]
9.50
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1200P

SS1200P

ZF NO.
/
Napon
12V
Serija
/
Obratite se našem timu →

OE ELEKTROMAGNETSKOG PREKIDAČA

6
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProizvođačReferentni broj
DELCO10528310
ZM3261
ZMZM3261
GHIBAUDIE9214
WAI054.000.876.036
WAI054.001.230.590

ZA ELEKTROPOKRETAČ

Kodovi elektropokretača10

Starter motor codes from the AS source catalog
ProizvođačKod elektropokretača
DELCO25187951
DELCO8000475
DELCO96289430
DELCO96469962
DELCO96497702
DELCO96943429
DELCO96963483
DELCODRS0210
AS-PLS1082S
AS-PLS1144S