Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

DANE TECHNICZNE

SPECYFIKACJE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.50
O.D.2 [ mm ]
49.00
L.1 [ mm ]
66.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
20.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0383P

SS0383P

ZF NO.
84-178-12V
Napięcie
12V
Seria
BOSCH

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

7
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProducentNumer referencyjny
BOSCH9330081065
BOSCH933A081065
ZMZM878
CASCOCSO10154AS
ERA227840
REAL20301451BN
SANDOSSO10154.0

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników8

Starter motor codes from the AS source catalog
ProducentNumer rozrusznika
BOSCH9000081005
BOSCH9000081008
BOSCH9000082079
BOSCH9000082080
BOSCH9000082081
BOSCH9000082082
BOSCH9000082083
BOSCH9000082085