Slika proizvoda još nije dostupna.

TEHNIČKI PODACI

SPECIFIKACIJE

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
50.00
O.D.2 [ mm ]
47.90
L.1 [ mm ]
76.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
16.20
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.70
Replacement for
DENSO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS6019

SS6019

ZF NO.
24-160X-12V
Napon
12V
Serija
DENSO
Obratite se našem timu →

OE ELEKTROMAGNETSKOG PREKIDAČA

4
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProizvođačReferentni broj
CARGO235320
CARGOF032235320
ELECTROLOGSOL6124
KRAUFSSN7320

ZA ELEKTROPOKRETAČ

Kodovi elektropokretača8

Starter motor codes from the AS source catalog
ProizvođačKod elektropokretača
DENSO1280002670
DENSO1280002790
DENSO1280003740
DENSO1280003741
DENSO1280008650
DENSO1280008690
DENSO4280004810
AS-PLS6038