Slika proizvoda još nije dostupna.

TEHNIČKI PODACI

SPECIFIKACIJE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
27.00
O.D.1 [ mm ]
56.40
O.D.2 [ mm ]
49.40
L.1 [ mm ]
65.90
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
19.20
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
9.60
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0099P

SS0099P

ZF NO.
84-126-12V
Napon
12V
Serija
BOSCH
Obratite se našem timu →

OE ELEKTROMAGNETSKOG PREKIDAČA

25
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProizvođačReferentni broj
BOSCH2339303858
BOSCH9330331006
CARGO136717
CARGOF032136717
IKA4.6189.9
MAGNETI MARELLI940113050346
MAGNETI MARELLIAME0346
MERCEDES0011521310
MERCEDESA0011521310
ZMZM975
AUTO MAGNETOAM-44934
CASCOCSO10157AS
CQCQ2030520
ELECTROLOGSOL1004
ERA227873
GHIBAUDIE3692
KRAUFSSB6717
KRAUFSSB9717
MEAT & DORIA46066
POWERMAX1010531
POWERMAX81010531
REAL20301751BN
SANDOSSO10157.0
WAI66-91156
WOODAUTOSND11018

ZA ELEKTROPOKRETAČ

Kodovi elektropokretača7

Starter motor codes from the AS source catalog
ProizvođačKod elektropokretača
BOSCH0001218168
BOSCH0001218768
BOSCH0001218820
BOSCH0001218821
BOSCH9000331432
BOSCH9000331433
AS-PLS0042