Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
57.20
O.D.2 [ mm ]
49.30
L.1 [ mm ]
92.20
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
17.00
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
17.00
Replacement for
ELMOT

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9018

SS9018

ZF NO.
40-016-24V
Napětí
24V
Řada
ELMOT
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

12
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
BOSCH0331401025
BOSCH0331401033
CARGO133096
CARGOF032133096
ELMOT8050018000
ELMOT9610010
ELMOT9610100
ELMOTWE-10A
CQCQ2030210
ELECTROLOGSOL1375
EXPOMEX-961001
WOODAUTOSND12602

PRO STARTÉR

Kódy startérů16

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
BOSCH0001360014
BOSCH0001360016
BOSCH0001360024
ELMOT8460000
ELMOT8480002
ELMOT8510000
ELMOT8520000
ELMOT8580000
ELMOT9410000
ELMOTR0108
ELMOTR10A
ELMOTR10C
ELMOTR10TA
ELMOTR10U
ELMOTR10Z
AS-PLS9066