Ürün resmi henüz mevcut değil.

MODEL EŞLEŞTİRMESİ

MODEL REFERANSLARI

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-820-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-820-12V
OE
14
MARŞ MOTORU İÇİN
7

SOLENOİD OE

14
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ÜreticiReferans numarası
BOSCH0331302088
BOSCH0331302106
CARGO136544
CARGOF032136544
ELECTROLOGSOL1294
ERA227707
GHIBAUDIE3680
KRAUFSSB6544
LAUBERCQ2030632
MAGNETI MARELLI940113050250
MAGNETI MARELLIAME0250
POWERMAX81011322
WILSON60-15-6618
ZMZM728

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları7

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
BOSCH0001208203
BOSCH0001208205
BOSCH0001208214
BOSCH0001208406
BOSCH0001311146
BOSCH9000142101
BOSCH9000142102