Ürün resmi henüz mevcut değil.

MODEL EŞLEŞTİRMESİ

MODEL REFERANSLARI

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-161-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-161-12V
OE
26
MARŞ MOTORU İÇİN
14

SOLENOİD OE

26
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ÜreticiReferans numarası
BOSCH2339303254
BOSCH2339303411
BOSCH2339303438
CARGO137982
CARGOF032137982
CASCOCSO10107AS
CQCQ2030549
ELECTROLOGSOL1309
ERA227638
IKA462999
KRAUFSSB7982
MEAT & DORIA46306
POWERMAX81015709
REAL20301701BN
SANDOSSO10107
SANDOSSO101070
VOLKSWAGEN058811287
VOLKSWAGEN058911287
VW058811287
VW058911287
WAI054000705016
WAI66-9126
WAI66-9126-1
WOODAUTOSND12582
ZM6773
ZMZM6773

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları14

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
AS-PLS0054
AS-PLS0054SEG
AUDI026911023F
AUDI058911023B
BOSCH0001107054
BOSCH0001107055
BOSCH0001107068
BOSCH0001107069
BOSCH0001107073
BOSCH0001107074
BOSCHBX107068
VOLKSWAGEN053911023A
VOLKSWAGEN058911023B
VOLKSWAGEN058911023BX