Ürün resmi henüz mevcut değil.

MODEL EŞLEŞTİRMESİ

MODEL REFERANSLARI

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

24-866-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
24-866-12V
OE
6
MARŞ MOTORU İÇİN
10

SOLENOİD OE

6
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ÜreticiReferans numarası
CARGO232478
CARGOF032232478
DENSO0534006470
KRAUFSSN1186
LAUBERCQ2030306
POWERMAX81016968

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları10

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
AS-PLS6093
AS-PLS6423S
AS-PLS6541S
DENSO0280005730
DENSO1280000111
DENSO1280000710
DENSO1280001150
DENSO1280003410
DENSO2280000110
DENSO2280000111