Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
138.00
L.1 [ mm ]
84.20
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
17.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
14.00
Replacement for
DENSO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS6049

SS6049

ZF NO.
24-814-12V
Gerilim
12V
Seri
DENSO
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

8
SOLENOID OE from the AS source catalog
ÜreticiReferans numarası
CARGO234960
CARGOF032234960
DENSO153400-2540
TOYOTA28150-54380
AUTO MAGNETOAM-44380
AUTO MAGNETOAM-44380U
ELECTROLOGSOL6022
WOODAUTOSND12917

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları13

Starter motor codes from the AS source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
DENSO2280002120
DENSO2280002121
DENSO2280002122
DENSO2280002123
DENSO2280002124
DENSO2280002680
DENSO2280002682
DENSO2280002690
DENSO2280008150
DENSO2280008970
DENSO2280008971
DENSO2280008972
AS-PLS6044