Ürün resmi henüz mevcut değil.

TEKNİK AYRINTILAR

ÖZELLİKLER

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.70
O.D.2 [ mm ]
53.70
L.1 [ mm ]
82.50
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
35.60
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
25.70
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0096

SS0096

ZF NO.
84-D301-24V(T)
Gerilim
24V
Seri
BOSCH
Ekibimizle iletişime geçin →

SOLENOİD OE

25
SOLENOID OE from the AS source catalog
ÜreticiReferans numarası
BOSCH2339402225
BOSCH2339402233
CARGO330254
CARGO335069
CARGOF032330254
CARGOF032335069
DAF1658730
DAF1686580
IKA4.6282.9
ZMZM5639
CASCOCSO10630AS
CQCQ2030753
CQCQ2031424
ELECTROLOGSOL1386
ERA227476
KRAUFSSB0254
KRAUFSSB8254
KRAUFSSB9254
MEAT & DORIA46302
POWERMAX1016045
POWERMAX81016045
SANDOSSO10630
SANDOSSO10630.0
WAI66-91111
WOODAUTOSND12953

MARŞ MOTORU İÇİN

Marş motoru kodları8

Starter motor codes from the AS source catalog
ÜreticiMarş motoru kodu
BOSCH0001241006
BOSCH0001241015
BOSCH0001241020
BOSCH0001261014
BOSCH0001261050
BOSCH0986022260
AS-PLS0194
AS-PLS0199