Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D503-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D503-12V
Seria
BOSCH
Tensioni
12V
OE
23
PËR MOTORIN E NDEZJES
8

OE E SOLENOIDIT

23
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AUTO MAGNETOAM-44906
AUTOSTARTER POLANDSS0356P
BOSCH0331400001
BOSCHF042010279
BOSCHF042S10279
CARGO333839
CARGOF032333839
DAF316490
ELECTROLOGSOL1140
ERA227713
FIAT9907553
GHIBAUDIE3581
GHIBAUDIE5482
HC-CARGO333839
IKA461469
IVECO1310012
MAGNETI MARELLI940113050254
MAGNETI MARELLIAME0254
UNIPOINTSNLS284
WAI054000085590
WAI669115
ZM733
ZMZM733

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes8

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001354006
BOSCH0001354025
BOSCH0001354032
BOSCH0001354033
BOSCH0001354034
BOSCH0001354062
MAGNETI MARELLI63212118
MARELLI63212118