Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D39-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D39-24V
OE
22
PËR MOTORIN E NDEZJES
17

OE E SOLENOIDIT

22
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331402021
BOSCH0331402055
CARGO132362
CARGO333170
CARGOF032132362
CARGOF032333170
CASCOCSO10623AS
CQCQ2030725
ELECTROLOGSOL1374
ERA227717
GHIBAUDIE3682
IKA463589
KRAUFSSB2362
MAGNETI MARELLI940113050257
MAGNETI MARELLIAME0257
POWERMAX1013483
POWERMAX81013483
REAL20301326BN
SANDOSSO106230
WAI66-91256
WOODAUTOSND1470
ZMZM736

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes17

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0145
AS-PLS0692S
AS-PLS0795S
BOSCH0001364102
BOSCH0001364104
BOSCH0001364200
BOSCH0001364203
BOSCH0001364206
BOSCH0001364300
BOSCH0001364301
BOSCH0001364400
BOSCH0001364402
BOSCHB001819014
BOSCHB001819202
BOSCHB001819212
BOSCHB001841010
BOSCHB001841012