Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D15-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D15-12V
OE
31
PËR MOTORIN E NDEZJES
20

OE E SOLENOIDIT

31
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AUTO MAGNETOAM-44513U
AUTO MAGNETOAM-44513W
BOSCH0331402013
BOSCH0331402200
BOSCH0331402513
CARGO131042
CARGO333587
CARGOF032131042
CARGOF032333587
CASCOCSO10119AS
CQCQ2030023
ELECTROLOGSOL1117
ERA227591
GHIBAUDIE3578
IKA463329
KHD01318327
KHD1318327
KRAUFSSB1042
MAGNETI MARELLI940113050185
MAGNETI MARELLIAME0185
MERCEDES0001523210
MERCEDESA0001523210
POWERMAX1013581
REAL20301911BN
SANDOSSO101190
UNIPOINTSNLS-276
WAI054000675010
WAI66-9123
WAI66-9123-1
WOODAUTOSND1147
ZMZM644

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes20

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0067
AS-PLS0546
AS-PLS0737S
AS-PLS0803S
BOSCH0001359043
BOSCH0001359084
BOSCH0001359111
BOSCH0001366024
BOSCH0001367010
BOSCH0001367034
BOSCH0001367039
BOSCH0001367042
BOSCH0001367059
BOSCH0001367300
BOSCH0001367301
BOSCH0001367303
BOSCH9007044002
LESTER17077
LESTER17106
LESTER32060