Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-908-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-908-24V
OE
12
PËR MOTORIN E NDEZJES
12

OE E SOLENOIDIT

12
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331500002
BOSCH0331500012
FIAT9004895
KHD1310016
KRAUFSSB1060
MERCEDES0001520510
MERCEDESA0001520510
RNLRNLS601007
WAI054000105010
WOODAUTOBOS0331500012
WOODAUTOSND11106
WOODAUTOWOOSND11106

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes12

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0596
BOSCH0001601001
BOSCH0001601002
BOSCH0001601004
BOSCH0001601007
BOSCH0001601012
BOSCH0001601014
BOSCH0001601017
BOSCH0001603001
BOSCH0001603005
BOSCH0001603006
BOSCH0001608001