Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-313-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-313-12V
OE
16
PËR MOTORIN E NDEZJES
13

OE E SOLENOIDIT

16
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH0331303170
BOSCH0331303670
BOSCH2339304022
BOSCH2339304044
BOSCH2339304060
CARGO230258
CARGOF032230258
ELECTROLOGSOL1324
FIAT9948026
FIAT9948243
GHIBAUDIE3617
KRAUFSSB0258
POWERMAX1014451
POWERMAX81014451
WAI054000778010
WOODAUTOBOS2339304022

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes13

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0121
AS-PLS0189
AS-PLS0491
AS-PLS0491SEG
BOSCH0001107405
BOSCH0001107408
BOSCH0001107409
BOSCH0001107439
BOSCH0001109061
BOSCH0001109267
BOSCH0001113006
BOSCH0001116005
BOSCH0001147404