Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-273-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-273-12V
OE
2
PËR MOTORIN E NDEZJES
17

OE E SOLENOIDIT

2
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH2339305233
WAI66-91280-1

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes17

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
BOSCH0001172404
BOSCH0001172405
BOSCH0001172410
BOSCH0001172411
FORD1871336
FORD5270238
FORDDS7T-11000-GA
FORDDS7Z-11002-J
FORDDS7Z-11002-JFC
FORDF1FT-11000-NA
FORDF1FT-11000-NB
FORDF1FZ-11002-F
FORDGV6Z-11002-A
LESTER16053
LESTER31251
MOTORCRAFTSA-1045
MOTORCRAFTSA-1080