Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-1128-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-1128-12V
OE
10
PËR MOTORIN E NDEZJES
10

OE E SOLENOIDIT

10
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCH2339303289
BOSCH2339303316
BOSCH2339303405
BOSCH2339303432
BOSCH2339303436
CARGO233716
CARGOF032233716
CQCQ2030082
ELECTROLOGSOL1346
UNIPOINTSNLS-2371

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes10

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS0176
AS-PLS0234
BOSCH0001107073
BOSCH0001107074
BOSCH0001109021
BOSCH0001109022
BOSCH0001109066
BOSCH0001109067
BOSCH0001124020
BOSCH0001124021