Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

66-019-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
66-019-12V
OE
30
PËR MOTORIN E NDEZJES
8

OE E SOLENOIDIT

30
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO137190
CARGOF032137190
CASCOCSO30111AS
CQCQ2030381
ELECTROLOGSOL4147
ERA227616
FIAT9945557
GHIBAUDIE4733
HOFFER46047
IKA461999
ITAB AUTOMOTIVE11130111AV
KRAUFSSE7190
LAUBERCQ2030300
LOGISTIK036038111
LUCAS085540981010
MAGNETI MARELLI85540981
MAGNETI MARELLI85541410
POWERMAX1013670
POWERMAX81013670
REAL20304111BN
SANDOSSO301110
UNIPOINTSNLS-303
WAI054000348056
WAI054000348590
WAI66-9318
WILMINK GROUPWG2018079
WOODAUTOSND1608
WOODAUTOWOOSND1608
ZM6595
ZMZM6595

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes8

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
AS-PLS4022
LUCAS063222889010
LUCAS063222936010
MAGNETI MARELLI63101002
MAGNETI MARELLI63222889
MAGNETI MARELLI63222900
MAGNETI MARELLI63222936
MAGNETI MARELLI63223109