Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

30-613X-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
30-613X-24V
OE
0
PËR MOTORIN E NDEZJES
11

SOLENOID OE

No records published in the source.

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes11

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
MITSUBISHIM009T66771
MITSUBISHIM009T66772
MITSUBISHIM9T66771
MITSUBISHIM9T66772
VOLVO21542660
VOLVO22602935
VOLVO7421542662
VOLVO85013931
VOLVO85020789
VOLVOP22602935
ZM8089009