Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

24-W509X-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
24-W509X-12V
OE
28
PËR MOTORIN E NDEZJES
19

OE E SOLENOIDIT

28
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO133675
CARGOF032133675
CASCOCSO40109AS
CQCQ2030651
DENSO053400-5280
DENSO053400-5282
DENSO053400-5290
DENSO053400-5292
ELECTROLOGSOL6035
ERA227677
HONDA31204-PA5-911
HONDA31204-PA5-991
HONDA31204-PC1-004
KRAUFSSN3675
MAGNETI MARELLI940113050230
MAGNETI MARELLIAME0230
POWERMAX1015568
POWERMAX81015568
REAL20332901BN
SANDOSSO401090
SIOMELE421090A
WAI054000951056
WAI054000951590
WAI66-8209
WAI66-8209-1
WOODAUTOSND1341
ZM702
ZMZM702

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes19

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DENSO0280008010
DENSO0280008160
DENSO0280008460
DENSO0280008690
DENSO0280008700
DENSO0280009100
DENSO0280009930
DENSO1280000290
DENSO1280000370
DENSO1280000670
DENSO1280000680
DENSO1280000920
DENSO1280004710
DENSO1280005230
DENSO1280006121
DENSO1280006131
DENSO1280006141
DENSO1280009130
DENSO1280009180