Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-J002-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-J002-12V
OE
36
PËR MOTORIN E NDEZJES
0

OE E SOLENOIDIT

36
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AUTO MAGNETOAM-44607I
BOSCHF042010053
CARGO132939
CARGO235442
CARGOF032132939
CARGOF032235442
DELCO1114208
DELCO1114218
DELCO1114223
DELCO1114534
ECHLINST85
ELECTROLOGSOL2085
ELECTROLOGSOLX001
KRAUFSSD5442
PRESTOLITE15-132
PRESTOLITE15-133
PRESTOLITE15-236
PRESTOLITE15-316
PRESTOLITE15-88
PRESTOLITE860860
PRESTOLITESAS-4201
PRESTOLITESAS-4202
PRESTOLITESAS-4213
PRESTOLITESAS-5201A
PRESTOLITESAS-5203
PRESTOLITESAS-5203A
PRESTOLITESAS4202HD
WAI054100069156
WAI054100069157
WAI054100069440
WAI054100069441
WAI054100069555
WAI054100069556
WAI67-702
WAI67-702-S
WOODAUTOSND12001

FOR STARTER

No records published in the source.