Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-418-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-418-12V
OE
1
PËR MOTORIN E NDEZJES
12

OE E SOLENOIDIT

1
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
MITSUBISHIU001X18782

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes12

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
MITSUBISHIM008T55579
MITSUBISHIM008T55779
MITSUBISHIM008T55779AM
MITSUBISHIM8T55579
MITSUBISHIM8T55779
MITSUBISHIM8T55779AM
VOLVO21423488
VOLVO3594614
VOLVO3594616
VOLVO3801296
VOLVO3803938
VOLVO3841359