Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-207-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-207-12V
OE
3
PËR MOTORIN E NDEZJES
26

OE E SOLENOIDIT

3
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
DELCO REMY1115624
DELCO REMYD918A
WAI66-142

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes26

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DELCO REMY10478832
DELCO REMY10478833
DELCO REMY10478931
DELCO REMY10478932
DELCO REMY10478933
DELCO REMY10478934
DELCO REMY10478935
DELCO REMY10478936
DELCO REMY10478951
DELCO REMY10478987
DELCO REMY10479004
DELCO REMY10479005
DELCO REMY10479006
DELCO REMY10479007
DELCO REMY10479017
DELCO REMY10479052
DELCO REMY1993934
DELCO REMY1993935
DELCO REMY1993937
DELCO REMY1993938
DELCO REMY1993939
DELCO REMY1993942
DELCO REMY1993943
DELCO REMY1993977
DELCO REMY1993982
DELCO REMY1993983