Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

part type
Switch Solenoid
mfr
DELCO
mfr series
50MT
voltage
24
terminal battery
1/2-13 POST
terminal motor
1/2-13 POST
terminal switch
10-32 POST
type
INTERMITTENT DUTY
terminal count
4

WAI / SOLENOIDS & RELAYS CATALOG

WAI 1115665

WAI 1115665

ZF NO.
/
Tensioni
24V
Seria
/
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

1
SOLENOID OE from the WAI source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
Delco1115665

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes13

Starter motor codes from the WAI source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
Lester4930
Cummins4081236
Delco10479327
Delco10479339
Delco10479344
Delco10479345
Delco10479346
Delco10479353
Delco8200016
John DeereREC644282100
Leece-NevilleM125701
Letrika (Iskra) SalesIS1183
PrestoliteMS7-411

FOR CAR

No records published in the source.