Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
22.50
O.D.1 [ mm ]
52.00
O.D.2 [ mm ]
44.50
L.1 [ mm ]
76.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
15.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
14.00
Replacement for
PRESTOLITE

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9213P

SS9213P

ZF NO.
97-005X-12V
Tensioni
12V
Seria
PRESTOLITE
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

9
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AS-PLSS9213P
BOSCHF042011159
PRESTOLITE35640850
PRESTOLITEK01247
ZMZM2485
ELECTROLOGSOL9740
ERA227168
KRAUFSSP2485
WAI054.000.426

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes11

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
PRESTOLITE35258620
PRESTOLITE35258710
PRESTOLITE35258960
PRESTOLITE35258980
PRESTOLITE35259180
PRESTOLITE35259300
PRESTOLITE35259330
PRESTOLITE35259710
PRESTOLITE35260950
PRESTOLITE35261070
PRESTOLITE35261175