Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
55.00
O.D.2 [ mm ]
64.50
L.1 [ mm ]
80.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
23.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
23.00
Replacement for
MAGNETI MARELLI

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9032P

SS9032P

ZF NO.
66-107-12V
Tensioni
12V
Seria
MARELLI
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

16
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
AS-PLSS9032P
CARGO130367
CARGOF032130367
FIAT4154106
LADA21013708805
MAGNETI MARELLI63600507
ZMZM1650
CASCOCSO30108AS
ELECTROLOGSOL9026
ERA227090
GHIBAUDIE4771
KRAUFSSR0367
POWERMAX81015158
REAL20304801BN
SANDOSSO30108.0
WOODAUTOSND1241

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes6

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
MAGNETI MARELLI63222400
MAGNETI MARELLI63222430
MAGNETI MARELLI63222700
MAGNETI MARELLI63222701
MAGNETI MARELLI63222730
MAGNETI MARELLI63222731