Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
53.00
O.D.2 [ mm ]
46.00
L.1 [ mm ]
73.80
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
14.50
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
12.50
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9011

SS9011

ZF NO.
13-006-12V
Tensioni
12V
Seria
DELCO REMY
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

34
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCHF042010041
CARGO138217
CARGOF032138217
DELCO10475646
DELCO10475654
DELCO10518612
DELCO1114593
DELCO1114599
DELCO1114609
FORD1114587
MAGNETI MARELLI940113050316
MAGNETI MARELLIAME0316
ZEN70860
ZENZN70860
ZMZM860
AUTO MAGNETOAM-44901
AUTO MAGNETOAM-44901U
CASCOCSO60112
DIXIE6601-1711
ELECTROLOGSOL2701
ERA227819
GHIBAUDIE5365
KRAUFSSD6217
KRAUFSSD7217
KRAUFSSD8217
POWERMAX81017460
REAL20309211
SANDOSSO60112
WAI054.000.052
WAI66-132
WAI66-132-B24
WAI66-132-V
WILSON60-01-3608
WOODAUTOSND12122

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes3

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
DELCOPG260NA
AS-PLS1004
AS-PLS9017