Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

DETAJE TEKNIKE

SPECIFIKIME

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
24.00
O.D.1 [ mm ]
54.70
O.D.2 [ mm ]
54.70
L.1 [ mm ]
67.40
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
27.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
18.10
Replacement for
MAGNETON

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9009B

SS9009B

ZF NO.
40-003-12V
Tensioni
12V
Seria
MAGNETON
Kontaktoni ekipin tonë →

OE E SOLENOIDIT

20
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
CARGO231681
CARGOF032231681
MAGNETON443937151560
MAGNETON7152560
MAGNETON7152762
MAGNETON7153142
MAGNETON7153182
MAGNETON7153612
MAGNETON7153912
MAGNETON7154142
MAGNETON7154142EL
MAGNETON7154232EL
MAGNETON7155272EL
MAGNETON7155882EL
CQCQ2030229
ELECTROLOGSOLX112
KRAUFSSG1681
KRAUFSSG7681
KRAUFSSG9681
WOODAUTOSND12043

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes34

Starter motor codes from the AS source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
MAGNETON123708007
MAGNETON443115142700
MAGNETON443115142701
MAGNETON443115142702
MAGNETON443115142723
MAGNETON443115142740
MAGNETON443115142780
MAGNETON443115144723
MAGNETON9142700
MAGNETON9142702
MAGNETON9142720
MAGNETON9142723
MAGNETON9142724
MAGNETON9142728
MAGNETON9142740
MAGNETON9142741
MAGNETON9142742
MAGNETON9142743
MAGNETON9142745
MAGNETON9142764
MAGNETON9142780
MAGNETON9144702
AS-PLS9016
AS-PLS9018
AS-PLS9021
AS-PLS9037
AS-PLS9047
AS-PLS9048
AS-PLS9049
AS-PLS9050
AS-PLS9051
AS-PLS9056
AS-PLS9060
AS-PLS9061